Newsletter Unia Europejska Logo Unii Europejskiej

Marki własne


Indywidualne potrzeby

Oferta Piekarni Galicyjskiej w zakresie marek własnych jest kompleksowa – odpowiadamy na indywidualne potrzeby i konkretne wymagania klientów dotyczące produktu, opakowań i dostawy. Zapewniamy doradztwo projektowe i wsparcie merytoryczne dla klienta na każdym etapie realizacji zamówienia.

Nasz Zespół posiada wieloletnie doświadczenie, niezbędną wiedzę i otwartość na zmiany, co w efekcie daje naszym klientom unikalne rozwiązania. Staramy się kreować niszę, w której pracujemy poprzez innowacyjne projekty i receptury.

Marki dedykowane klientom indywidualnym to obszar, w którym osiągnęliśmy wysoki poziom specjalizacji.
Korzystając z oferty Private Label nasi partnerzy otrzymują produkt o sprawdzonej jakości oraz kompleksową obsługę.


Realizując wspólnie z nami projekty marek własnych, nasi klienci korzystają z szerokiej gamy możliwości. Jesteśmy otwarci na pomysły naszych klientów - opracowujemy produkty na zamówienie i zapewniamy ich pomyślne wdrożenie.
Produktom dopasowanym do indywidualnych potrzeb klientów zapewniamy również odpowiednie opakowanie.

Oferujemy szeroką gamę opakowań zbiorczych, zarówno tackowych jak i kartonowych – w wielu konfiguracjach pojemnościowych i w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów.

 

PRZYKŁAD WDROŻENIA PRODUKTU
Dla naszych Klientów tworzymy indywidualne projekty według przedstawionych potrzeb.

Producent i dystrybutor wodorostów z Danii, w której produkty z wodorostami są bardzo popularne, zdecydował o poszerzeniu swojego porftolio o pieczywo z tego typu dodatkiem.
W recepturze uwzględniono preferowane przez rynek duński składniki. Seria prób wzajemnie konsultowanych doprowadziła do powstania produktu, który spełnia oczekiwania zarówno producenta, odbiorcy jak i zapewni duńskiemu klientowi indywidualnemu jakość premium. 
Wzajemna współpraca zaowocowała powstaniem załączonego produktu.